Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava +421 910 838 888

AboutUS

HAMSIK PROSECCO BAR

Na Slovensku posledné roky pribudlo viacero talianskych reštaurácií, avšak len niekoľko z nich si naozaj dáva záležať na dodržiavaní originálnych receptúr pri príprave a výrobe. Gastronomická úroveň jedál v Bratislave sa rok čo rok zvyšuje. Vďačiť za to môžeme ľuďom, ktorí sa svoj biznis rozhodli robiť poctivo bez toho, aby si prácu zjednodušovali.
Jednou z takýchto reštaurácií je nová útulná reštaurácia v centre Bratislavy, kde sa snúbi farebnosť a temperamentnosť talianskej kuchyne s tradičnou prešporskou kuchyňou. Reštaurácia sa nachádza v Starom Meste v blízkosti Národného divadla na Hviezdoslavovom námestí.

Tak ako sa nám vyjadril manager reštaurácie:
„Cieľom je prinášať hosťom neustále nové zážitky a potešiť ich chuťové poháriky. V našej reštaurácii dbáme najmä na kvalitu a čerstvosť, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť len to najlepšie. Z toho dôvodu na prípravu našich jedál používame výhradne čerstvé suroviny a všetko si v našej reštaurácii pripravujeme sami.
Vyše 20 ročné skúsenosti šéfkuchára, Maurizia Malerba z Neapolu v príprave pravého talianskeho cesta na pizzu, talianskych cestovín a pravých talianskych ingrediencií, sme zúžitkovali v HAMSIK PROSECCO BAR spoločnou spoluprácou pri príprave pravej neapolskej pizze, ktorú pre Vás pripravíme a v peci do chrumkava upečieme. V našej reštaurácii sme sa rozhodli priniesť okrem tradičnej prešporskej kuchyne aj kus Talianska a talianskej kuchyne z Neapolu.
Nadviazanie úzkej spolupráce so spoločnosťou HAMSIK WINERY, ktorá ponúka vysokú kvalitu vína z oblastí, ktoré boli predurčené na výrobu vína, len potvrdzuje túto našu snahu. Slnečné kopce Conegliano chránené pred studeným vetrom prichádzajúcim z veterného severu Talianska vytvárajú skvelé podmienky na pestovanie vínnej révy a vín, ako sú Valdobbiadene CARTIZZE Prosecco DOCG, Prosecco DOC.
O jedinečnosti našej kuchyne, kvalite a chuti nami pripravovaných a podávaných jedál, svedčí aj fakt, že sme sa stali oficiálnym a hrdým partnerom hokejového klubu I CLINIC Bratislava Capitals.

Žiadne produkty v košíku.

sk_SKSlovak